Salon fryzjerski Styl Mirosława Urbańczyk oferuje szeroki wachlarz usług fryzjerskich. Podążamy za nurtem najbardziej wyszukanych pragnień artystycznych stylingu. Oprócz tradycyjnego strzyżenia, modelowania, upinania włosów, salon wykonuje również:

 • stylizację fryzur
 • najnowsze techniki balejażu
 • trwała
 • fryzury ślubne
 • zabiegi regenerujące i odbudowujące włosy
 • precyzyjna pielęgnacja włosów – ampułki

Cennik do pobrania

USŁUGI FRYZJERSKIE: Strzyżenie dziecięce, strzyżenie męskie, strzyżenie męskie z myciem, strzyżenie damskie, modelowanie, farbowanie, prostowanie, tonowanie, pasemka, balejage, trwała ondulacja, fryzura okolicznościowa.

Czytaj więcej

Modelowanie

Jeśli potrzebujesz modnego uczesania, które podkreśli atuty Twojej urody w sposób naturalny to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako doświadczeni fryzjerzy, doradzimy Ci jaką fryzurę najlepiej wybrać. Potrafimy modnie wymodelować włosy-nadać im upragnioną objętość, tym samym nie tworząc efektu "sztucznej peruki". Zależy nam nie tylko na pięknym wykonaniu stylizacji, ale także na trwałości uczesania. Przy zastosowaniu odpowiednich środków do stylingu takich jak lakiery, pianki, nabłyszczacze, gumy itd jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel. Wykonanie dobrego modelowania zależy od wielu czynników, które tylko w połączeniu ze sobą dadzą nam zamierzony efekt. Niezmiernie ważne jest dobre naciągnięcie  poszczególnych pasm włosów na szczotkę, aby uzyskać zamierzony kształt. Kolejny aspekt to dobrej jakości sprzęt. My w naszych salonach dysponujemy suszarkami profesjonalnymi, które zapobiegają puszeniu się włosów, są one z efektem jonizacji na promienie podczerwieni. Te wszystkie czynniki są bardzo ważne, ale czym by było modelowanie bez umiejętności dobrego jego wykonania? My wykażemy się naszymi umiejętnościami najlepiej jak potrafimy. Włożymy w to naszą pasję, zaangażowanie i serce. Tylko uśmiech na twarzy naszego klienta jest naszą satysfakcją, że daliśmy z siebie wszystko.

Fryzury okolicznościowe

Są takie dni w życiu każdej kobiety, kiedy chce wyglądać wyjątkowo. odpowiednio dobrana fryzura jest jednym z ważniejszych elementów, który zapewnia idealne samopoczucie w tak wspaniałym dniu jak:

 • Ślub
 • Wesele
 • Bal sylwestrowy
 • Studniówka
 • Inne imprezy okolicznościowe

Nasze salony wychodzą naprzeciw w tych szczególnych dniach. starannie dobierzemy fryzurę, wspólnie z Wami. Jesteśmy otwarci na różne sugestie, pomysły. Potrafimy wykonać fryzurę ze zdjęcia. W przypadku czesania ślubnego, oferujemy wcześniej wykonaną próbę. Proponujemy zarówno skromne uczesania, jak i bardziej artystyczne fryzury z zastosowaniem ozdób: z materiału, żywych kwiatów, przeplatanych sznurów pereł, kamieni czy dodatków z piór.

Farbowanie, Pasemka, Baleyage, Ombre

Oprócz kształtu fryzury i długości włosów, bardzo ważny jest kolor włosów. Odcień włosów  dobieramy w zależności od stanu włosów. Kolor jaki dobierzemy, opieramy na karnacji, kolorze oczu, rysach twarzy, stylu osoby. Barwa jaką dobierzemy wydobędzie z Was naturalne piękno. Przy dobrze dobranym kolorze włosów uzyskamy pewność siebie, zadowolenie, nasze samopoczucie będzie jak najbardziej pozytywne. Nieraz wystarczy drobna koloryzacja a całkowicie zmienia się nasz wizerunek. Jesteśmy promienni i cieszymy się życiem.